Categories
Uncategorized

Tatilde kocam sızınca gerçek zevki tattım(2.Bölüm)

Tatilde kocam sızınca gerçek zevki tattım(2.Bölüm)
Merhabalar yeniden kendimi tanıtmak gerekirse, ben Sezen 32 yaşındayım ve 1.70 boyunda, beyaz tenli, hafif etine dolgun, orta iri arası göğüs, sporun getirisi olan dik, sıkı, büyük kalçalara sahip, kıvırcık saçlı alımlı bir kadınım.

Yan komşularımız gitmişti ama 3 saatte yaşadığım sayısız orgazm benim açlığımı dindirmemişti. Kocamdan müjdeyi aldıktan sonra duşa girdim amımı okşayarak boşalmaya çalışıyordum ama sanki hiç yarak yememiş gibi hala ateş gibi yanıyordu. Dün olanları düşünerek çok geçmeden boşaldım. Duşumu alırken çok düşündüm daha 10 gün buradaydık mecburen kendimi kocama siktirecektim ama duştan çıktığımda kapı sesini duyan kocam alelacele telefonu kapatmış, paniklemişti, anlamıştım ki yine o orospuyla konuşuyordu ve yine planım suya yatmıştı.

O gün yine siyah dantelli mayomu giydim ve havuza girdim hem sinirimi atmaya çalışıyor hem de dün yaşananları sindirmeye çalışıyordum ki yine kocam yanıma geldi yaklaşıp kur yapıyordu ama yüz veremezdim artık ondan tiksiniyordum. Bu yüzden onu savuşturmak için bana yaptıklarını yüzüne vurup tartışma çıkardım neredeyse gün boyu tartıştık. Onunla yalnız kalmamalıydım ama tatilimi de zehir edemezdim, Antalya’da yaşayan üniversite okuyan görümcem geldi aklıma hemen arayıp neden sen de gelmiyorsun bize katılsana dedim. Sevda da istekli gibiydi ama yenge olur da Almanya’dan kuzenlerimiz burada tek gelsem ayıp olur ama onlarla da gelmek olmaz dedi. Annesinin kuzeninin çocuklarıydı onlar da kaç kişisiniz dedim 4 kişiyiz 3 kız 1 erkek dedi, bir şey olmaz çıkın gelin kocaman villa bir sürü boş yatak var dedim, Sevda’ysa tamam gelelim ama rahatsız olursanız söyle alınma gücenme olmaz biz sizi baş başa bırakır döneriz dedi tamam söz ama abine söylemeyin sürpriz olsun deyip kapattık telefonu.

Akşam olduğunda kapı çalmıştı kapıyı açtığımda üzerimde bu sefer kırmızı mayo ve üstünde ince beyaz bi tunik vardı ışık vurduğunda içim görünüyordu ama tatildeydik zaten hepsi beni mayoyla görecekti. Kapıyı açtığımda Sevda’yı gördüm hoş geldiniz derken en arkada kocamla mesajlaşan Pelin’i görmemle çok büyük bir şok yaşadım ama bozuntuya veremezdim içeri buyurun ettikten sonra hepsine tek tek hoş geldin deyip görüştüm. Hiçbirini tanımıyordum ilk defa görüyordum hayatımda ama Pelin’i fotoğraflarından tanımıştım. Çok güzel alımlı bir kızdı, minyon, esmer ve şekilli vücudu düz saçları gerçekten çok etkileyiciydi. En azından kocam attan inip eşeğe binmemişti. Kocam lavabodan çıkmış o ses de ne derken bir anda Pelin’le göz göze gelip 5-10 saniye kadar donakaldılar ve çaktırmadan ooo kuzenler siz mi geldiniz diyerek samimiyetsizce sarıldılar.

Pelin’le birlikte 22 yaşındaki abisi ve 18 yaşındaki kız kardeşi de gelmişti, Pelin’se 20 yaşındaymış. Kocama bak sen beni 20 yaşındaki kızla aldatıyordu. Hemen yemek masasına davet ettim yemeklerimizi yerken sohbetle beraber içki de su gibi akıyordu. Artık herkes samimileşmiş, muhabbet koyulaşmıştı. Masanın bir başında ben, diğer başında kocam oturuyor, sağımda Pelin’in abisi solumdaysa kız kardeşi oturuyordu. Tahmin edersiniz ki kocamın bir yanında Pelin diğer yanındaysa görümcem oturuyordu. Bense planımı yapmış artık uygulamaya başlıyordum.

Bir bira daha alıp otururken çaktırmadan yukarı kadar toplamıştım, sohbete devam ederken bacağımı Pelin’in abisi Can’ın bacağına sürtmeye başladım ilk birkaç denemede yanlışlıkla oldu sanıp bacağını çekti ama onunla konuşurken biramı yudumlayıp gözünün içine bakarak bacağımı bacağına yaslayıp oynatmaya başladım. Çok şaşırmıştı buna terliğimi ayağımdan çıkarıp ayağımı ayaklarının üzerine gezdiriyordum, bunu bilerek yaptığımı fark etmişti artık ve o da kaçmıyordu ama yakalanmaktan korktuğu çok belliydi. Dizinin üstünde duran sol elini sağ elimle tutup bacağımın üstüne koydum şaşkın gözlerle kocama ve kardeşlerine bakıyordu ama kimse bizimle ilgilenmiyordu herkes içkisini içiyor sohbet edip gülüşüyordu, artık kendine güveni gelmişti eliyle bacağımı okşuyor arada sıkıyor canımı yakıyordu ama bu çok hoşuma gitmişti ve bu yine bende hararet yapmaya başlamıştı. Biraz böyle devam ettikten sonra hadi ama tatile geldiniz masada mı geçiricez mayolarınızı giyin havuz başına geçelim diyip masadan kalktık.

Erkekler gitmiş biz kızlarla beraber masayı, mutfağı topluyorduk. Pelin’le görümce okul konusunda tartışıyorlardı anladığım kadarıyla Pelin üniversiteyi Ankara’da okuyormuş şerefsiz kocam Ayhan’ın neden sürekli Ankara’ya gidip geldiğini de anlamış oldum. Ben de küçük kardeşi Buse’yle sohbet ediyordum bakmayın küçük kardeşi dediğime 1.75 boyunda filandı benden uzun yapılı bir kızdı, basket oynuyormuş baya da başarılıymış bu sene o da üniversite için İstanbul’da bir üniversite ile anlaşmış basket takımları için Buse’yi özellikle istiyorlarmış. Mutfağı hallettikten sonra herkese odalarını gösterdim, alt katta kocamla bizim odamız vardı, üst kattaki 3 odanın birine Can, diğerine Buse’yi en diptekine de Pelin ve görümcemi yerleştirdim. Pelin görümcemle bir olursa kocam yaklaşamaz diye düşünüyordum. Ben aşağı indim kızlar da 5 dakika sonra mayolarını giyip gelmişlerdi.

Şöyle bir süzdüm Pelin’in vücudu gerçekten kusursuzdu, görümcemse geniş basenleri iri göğüsleri ve hafif göbeğiyle onun yanında çok da ilgi görmüyordu ama Buse öyle değildi, 1.75 boyunda kalıplı balık etli dolgun bacaklı bir kızdı ama spor yaptığı için sarkık değildi bacakları ve kalçası çok sıkıydı, göğüsleriyse yok denecek kadar küçüktü o yüzden mayosunun içinde kaybolmuştu hatta o kadar ki yandan baktığınızda muhtemelen içinde göğüsleri görünüyordu bile. Havuz başında birer mojito içtikten sonra ben hemen havuza atladım, görümcem de hemen peşime geldi ve ardından Can’la Buse de balıklama dalıp diğer uçtan çıktılar ama kocamla Pelin gelmemiş şezlongta sessizce hararetli bir şekilde tartışıyorlardı. Benim için daha iyiydi planımı ilerletebilirdim.

Can’a doğru yüzüp nasıl bu kadar iyi yüzdüğünü benim kulaç atamadığımı anca kurbağalama yüzdüğümü söyledim ve gülümseyip istersen öğretebilirim yenge dedi. Olur neden olmasın dedim ikimizin de istediği bu değil mi zaten dedim içimden, bana rahatça dokunuyor anlatıyordu. Hava kararmıştı suyun içini yanımızda olmadan kimse göremezdi elimi Can’ın şortunun içine soktum heyecanlanmıştı, sakin ol yakalatacaksın bizi dedim yüzünü yalancı bi gülümseme sardı. Sertleşmişti, çok da büyük sayılmazdı siki hatta küçük bile denilebilirdi ama erkekti sonuçta işimi görürdü bu. Heyecandan hareketsiz kalmıştı elini suyun içinde tutup tangamın içine götürdüm yavaş yavaş kibarca okşuyordu yüzüme bakmadan çok sıcak, yanıyorsun dedi gözünün içine bakıp dudağımı ısırdım ne dediğimi anlamış olacak ki parmağını içine sokmaya başladı.

Ben tam orgazma yaklaşıyordum ki Buse yüzerek bize doğru geldi. Can panik yapıp benden uzaklaştı Buse’yle yine sohbete başladık nasıl böyle iyi yüzüyorsunuz ikiniz de dediğimde Almanya’da ailesinin içinde yunus olan gösteri havuzlarından işlettiğini yunuslarla yüzdüklerini söyledi. Bu arada benim gözüm Can’la görümcemdeydi, görümcemin hareketleri değişmiş gözleri kısılmıştı Can bana yaptıklarını görümceme yapıyordu. Bu iş düşündüğümden daha farklı bir hal alıyordu. Pelin’le kocamın da havuza girmesiyle bu sefer görümcemin işi yarım kalmıştı. Havuz da 6 kişi için çok fazlaydı ben Buse’ye jakuziye geçiyorum gelmek istersen dedim tamam yenge sen git ben de birazdan gelirim dedi. Ben kendime ve Buse’ye kokteyl hazırlayıp jakuziye geçtim bir beş dakika sonra da Buse geldi iki uzun karşılıklı oturmuş hem jakuzinin hem içkinin hem de muhabbetin tadını çıkarıyorduk.

Jakuzinin şiddetini değiştirmeye kalktığımda tekrar otururken Buse, yenge fiziğin ne kadar güzel spor mu yapıyorsun dedi evet ama güzel de denemez yaş geçiyor formumu kaybediyorum dedim. Olur mu yenge sıkı bacaklar, dik kalça, sıfır göbek bunu sağlamak kolay mı ayrıca bu güzelliğinle de birleşince gerçekten çok seksisin dedi şaşırmıştım gülümseyip oturdum. Bana fazla özel olmayacaksa Ayhan abiyle aranızda sorun mu var dedi, ben de gülümseyerek şerefsiz beni aldattı onu aşmaya çalışıyoruz dedim şok olmuştu kekeleyerek özür dilerim haddimi aştıysam dedi ama yok canım sorun değil ailesi biliyor zaten dedim biraz rahatlamıştı. Buse’yle muhabbet ilerlemişti ee sevgilin yok mu onu bırakıp mı geleceksin Türkiye’ye diye sordum Buse de kimsenin gelip gelmediğini kontrol edip kız arkadaşım vardı onunla da çok duygusal bir şey yoktu aramızda birbirimizi mutlu ediyorduk ihtiyaçlarımızı karşılıyorduk dedi ben çok şaşırmıştım, evet lezbiyenim ama ailem bilmiyor aramızda kalırsa sevinirim deyip gülümsedi. Bir yandan şok olmuş bir yandan da dün Melisa ve Aysun’la yaşadıklarımızı aklıma getirip ne kadar şanslı diye düşündüm.

Muhabbetimize devam ederken kızlar geldi, Ayhan’la Can maç izlemeye otelin kafesine gidiyorlarmış. Görümcem jakuziye girmişti ki Pelin’e “Pelin’ciğim Buse’yle bana birer bira getirir misin?” diye sordum, biraz bozulmuştu ama yalandan sırıtarak tabi yengeciğim diyip gitti. Görümcemle kocamla nasıl gittiğini sordu biraz anlattım o sırada Pelin geldi jakuziye girerken birayı alırken Pelin’in gözünün içine bakarak amaan boşver be Sevda kocamın siktiği orospuyu mu konuşucaz eğlenmek varken dedim. Pelin şok olmuştu onun olduğunu bildiğimi fark etmiş gibiydi. Onlar dizlerini katlamış Buse’yle ben de birbirimize doğru uzatmıştık Buse’nin ayakları benimkilerin üstünden yanıma kadar geliyordu. Ellerimi Buse’nin ayaklarına götürdüm ovmaya başladım, şaşkınlık ve korku içindeydi ki görümcem gülüp yengem çok iyi masaj yapar sertifikası bile var dedi Buse biraz rahatlamıştı ama bu benim hoşuma gitmeye başlamıştı kızlarla konuşup gülüşüyorduk ama muziplik yapasım geldi.

Sağ ayak baş parmağımı alttan kimse göremeyecek şekilde Buse’nin amına bastırmaya başladım ufak ufak hareket ettiriyordum Buse’de gözümün içine bakarak sessizce dudaklarını oynatarak ne oluyor ne yapıyorsun diyordu. O anki çaresizliği hoşuma gitmişti, parmağımı dahada bastırıp hareketi arttırmıştım aynı anda elim bacağında ayaklarında geziyordu. İki kişinin önünde habersizce hem onu okşayıp hem de parmağımla sikiyordum. Kızlara yaa kızlar erkekler yokken sutyenimi çıkarsam sorun olur mu çok sıktı dedim. Buse’nin sesi çıkmıyordu görümcem de çıkar yenge ne olacak sanki daha önce görmediğim şey mi e zaten onlarda da var rahat ol biz bizeyiz dedi. Elimi arkaya götürdüm açamamış gibi yapıp Buse’ye doğru eğilip çıkarır mısın güzelim dedim heyecan yapmıştı elini sırtıma götürdü elleri titriyordu ve kopçayı çıkarıp sutyeni aldı göğüslerim ortadaydı artık üçü de onlara bakıyordu.

Hadi kızlar siz de çıkarın da rahatlayın dedim görümcem hiç ikiletmeden çıkardı hafif sarkık, iri, ortası kocaman kahverengi göğüsleri göğüsleri jakuzinin etkisiyle sürekli hareket ediyordu. Görümcem zorlayınca Pelin de çıkardı görümceminki kadar büyük, dipdiri, kocaman göğüs uçları vardı. Herkes Buse’ye bakıyordu benim parmağımsa hala onun amındaydı sıcaklığı hissedebiliyordum belli ki iyice ıslanmıştı. Hadi ama kuzum biz bizeyiz rahat ol dedim utanarak sizinkilerin yanında benimkilerle dalga geçmek yok ama dedi nasıl yani dedim önden kopçayı açtığında belki avucumu bile doldurmayacak küçücük göğüsleri ortaya çıkmıştı. Sohbete devam ederken ayağımla Buse’yi okşuyordum bir anda gözlerini kapatıp dişlerini sıkmaya başladı iyi ki kızlar fark etmemişlerdi. Birkaç saniye sonra kendine gelmiş gözlerinin içi gülüyordu bana yenge harikasın masaj çok rahatlattı iyice gerilmiştim dedi. Geç olmuştu kızlar yenge yorulduk yol filan ilk günün etkisi artık yatalım dediler duşlarımızı alıp yattık.

Sabah uyandığımda kocam yanımdaydı amımı da kontrol ettim kupkuruydu yine sarhoş olup sızmış belli içim rahatladı. Kalktım yine üzerime seksi bir takım giyip üstüne renkli uzun bir elbise giydim kalçamı sıkıp ortaya çıkaran bu elbiselere bayılıyordum. Kızlar uyanmış kahvaltı hazırlamışlardı, kahvaltıdan sonra biraz yüzüp havuzda oyunlar oynadık öğle yemeğinden sonra da yaptığımız en fazla havuz ve gündüz gözü Can’a yaklaşamazdım ama ara ara Buse’yi okşuyordum çaktırmadan ama o karşılık vermiyordu, belli ki korkuyordu. Ama dün akşamki yaşadıklarımız 10 gün boyunca sadece Can’la yetinmeyip Buse ile de yaşayacaklarımın göstergesiydi ve bu beni çok azdırıyordu.

Artık Buse’yi, Can’ı, Pelin’i ve Sevda’yı da tanıdığınıza göre bundan sonraki bölümlerde sadece yaşadığım heyecan ve şehvet dolu seks hikayelerimi okuyacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *